Superfire T26-S stovyklavimo lempa su saulės baterija 500lm

Superfire T26-S stovyklavimo lempa su saulės baterija 500lm

  • Gamintojas:SupFire
  • Prekės kodas: 6974760350726
  • Prieinamumas: 1-3 darbo dienos
  • 16.90€

- ARBA -

Keliaujate į stovyklavietę ar žvejybą? Pasirūpinkite patikimu šviesos šaltiniu! Stovyklavietės žibintas "Superfire T26-S" išsiskiria iki 500 lm ryškumu ir leidžia pasirinkti vieną iš 3 šviesos režimų. Jos veikimo laikas - apie 6,5 valandos, o dėl lengvos ir nešiojamos konstrukcijos ją visada galėsite turėti po ranka. Be to, prietaisas įkraunamas 2 būdais - naudojant mikro USB laidą arba integruotą saulės bateriją.

Patikimas šviesos šaltinis - galite rinktis iš 3 režimų

Šviestuvas naudoja net 36 energiją taupančius ir aplinkai nekenksmingus šviesos šaltinius, todėl gali užtikrinti ryškią, regėjimui saugią šviesą. Jos galia siekia 18W, o ryškumas - iki 500 lm. Taip pat galite naudotis 3 apšvietimo režimais - didele šviesa, maža šviesa ir stroboskopu. Taigi galite lengvai pritaikyti prietaiso veikimą pagal savo poreikius!

Ilgas darbo laikas - 2 įkrovimo būdai

Būkite tikri, kad Jūsų lempa neatsisakys Jums tarnauti pačiu netinkamiausiu momentu. T26-S turi galingą 4800 mAh akumuliatorių, kuris užtikrina iki 6,5 val. darbo laiką. Ją galite įkrauti dviem būdais - naudodami mikro USB laidą arba naudodami ekologišką saulės energiją - įrenginyje įmontuota nedidelė fotovoltinė plokštė.

Apgalvotas dizainas

T26-S stovyklavimo lempa yra itin lengva ir nešiojama - ji gali Jus lydėti beveik visur. Ji neužims per daug vietos Jūsų kuprinėje ar kelioniniame krepšyje! Ji puikiai tiks stovyklaujant ir ne tik. Papildomas jos privalumas - specialus kabliukas, kuriuo ją galite, pavyzdžiui, pakabinti ant medžio arba palapinėje. Prietaise taip pat yra įmontuotas ekranas, kuris pateiks informaciją apie jo įkrovimo būseną.

Įvairiapusė paskirtis

Rinkitės universalius sprendimus. Šviestuvas išsiskiria 360° apšvietimo kampu, todėl puikiai tinka įvairioms reikmėms. Jei norite, pasiimkite jį į stovyklavietę ar žvejybą, taip pat sėkmingai panaudosite avarinėse situacijose, pavyzdžiui, kai pritrūks elektros energijos ar reikės nedidelio automobilio remonto. Prietaisas taip pat gali tarnauti kaip naktinė lemputė. Jo pagalba taip pat galite apšviesti sodą.

Techninės charakteristikos:

  • Ryškumas: 500 lm
  • Akumuliatoriaus talpa: 4 x 1200 mAh
  • Veikimo laikas: 10 min: Apie 6,5 val.
  • Įkrovimo prievadas: Įkrovimo šaltinis: Micro USB
  • Diapazonas: Iki 25 m2
  • Medžiaga: PC + ABS

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Žymos: superfire t26-s stovyklavimo lempa su saules baterija 500lm, 6974760350726, supfire, turizmo prekes, turistiniai zibintai, automobiliniai zibintai, zibintuveliai