Garantinės sąlygos

Garantinės sąlygos

Mūsų parduotuvėje yra tik kokybiški ir patikrinti prožektoriai, žibintuvėliai ir žibintai ir jų aksesuarai. Mes nuolat stebime prekių kokybę ir klientų atsiliepimus, jei pasitaikys prekės, kurių kokybė kels abejonių mes jas pašalinsime.

Dėl visų klausimų, susijusių su kokybe, gaminio charakteristikomis ir garantiniu aptarnavimu, parašykite el. paštu info@liumenai.lt

Mes suteikiame garantiją visiems parduotuvės produktams, išskyrus vienkartines baterijas, nefunkcinius priedus, eksploatacines medžiagas ir prožektorių atsargines dalis. Visi produktai yra pakartotinai patikrinami (atkeliaujant iš gamintojo, prieš parduodant, prieš išsiunčiant), siekiant kuo labiau sumažinti galimą žalą, pristatymo išlaidas ir nepatogumus pirkėjui. 

Garantijos sąlygos pateikiamos žemiau. 

Žibintuvėliai ir prožektoriai:

OEM (kur nenurodyti gamintojai), Bailong, Boruit, UltraFire, TrustFire, Genetic Systems, Convoy, Falcon EYE ir kiti biudžetiniai ir ekonominiai prožektoriai ir žibintuvėliai - 6 mėnesiai . 

Xtar, Sunree, NiteCore, SunwayMan, NITEYE, OLIGHT, JETBeam, MagicShine, Archon, SolarStorm, Photon,   12 mėnesių

Mactronic, FENIX, LED Lenser - 24 mėnesiai

Jei norite pasitikslinti dėl garantijos termino rašykite el. paštu info@liumenai.lt

Baterijos ir akumuliatoriai

TrustFire, UltraFire, Bailong ir kiti biudžetiniai akumuliatoriai - 1 mėnuo. 

Panasonic, Sanyo, Samsung, LG, XTAR, MACTRONIC - 3 mėnesiai . 

( Įspėjimas : ličio jonų akumuliatorių eksploatavimo trukmė priklauso nuo to, ar teisingai naudojami.) Neperkraukite akumuliatoriaus (> 4,2 V) ir neiškraukite (<2,5 V) akumuliatorių, nelaikite ilgą laiką išsikrovusioje būsenoje, naudokite tik aukštos kokybės įkroviklius! ) Norint įkrauti neapsaugotą bateriją, būtina naudoti tik aukštos kokybės akumuliatorių įkroviklius, tokius kaip Nitecore,  XTAR, everActive, LiitoKala ir panašios kokybės.

Pakrovėjai

OEM (be gamintojo), UltraFire, Trustfire, LusteFire, Miller - 1 mėnuo.

NiteCore,  XTAR, LiitoKala, Mactronic, everActive - 12 mėnesių.

Grąžinimas ar prekių keitimas

Jei prekės jums netinka, galite ją grąžinti ar pakeisti per 14 dienų nuo pirkimo datos (nuo to momento, kai gavote prekes. Prekės neturėtų būti naudotos ir turėti naudojimo pėdsakų, pakuotės turi būti originali ir nepažeista. Tokiu atveju grąžinsime visą sumą, atėmus prekių pristatymo išlaidas. Nemokamo pristatymo atveju standartinio pristatymo kaina atskaitoma pagal transporto įmonės tarifus. 

Prekės garantija garantiniu laikotarpiu

Jei iš mūsų įsigytą prekė sugestų, susisiekite su mumis el. paštu ir mes susitarsime dėl prekių pakeitimo, taisymo ar grąžinimo galimybės.