LED prozektoriai ir zibintuveliai - parduotuve

Atšvaitai

Atšvaitai

Prekių palyginimas (0)


Atšvaitas  spyruoklinis geltonas Falcon EyeDaugiafunkcinis lengvai tvirtinamas spyruoklinis ..

1.50€

Atšvaitas šviečiantis rišamas Falcon Eye   STRAPOSTRAPO - tai patogus ir praktiškas r..

4.45€

Headband with red LED light, visible from a distance of 500m. It is fastened with Velcro, so you can..

4.95€

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

Eismo įvykiai miestuose dažniausiai įvyksta sankryžose, kai žmonės eina į darbą, mokyklą ar grįžta namo, dažniausiai sutemose, rūko ar lietaus metu. Dažnu atveju atšvaitas leis vairuotojui pastebėti pėsčiąjį ten, kur nėra šviesos.

Daugelis žmonių mano, kad atšvaito reikia tik vaikams. Tiesą sakant, suaugusiesiems tokia apsauga reikalinga ne mažiau. Remiantis Šiaurės šalyse sukaupta statistika, keliuose didžiausia rizika yra vyresnio amžiaus žmonėms. Pirkti atšvaitus vaikams ir suaugusiems galima tiesiogiai mūsų svetainėje.

Pasak kelių policijos, mirksėjimas beveik šešis kartus sumažina susidūrimo su pėsčiaisiais riziką. Asmuo su atšvaitu matomas tolimųjų šviesų priekiniuose žibintuose jau už 300 metrų, taigi vairuotojui manevruoti reikia net 7 sekundes. To pakanka išvengti avarijos.

Atšvaitas geriausiai atlieka savo funkciją, jei jis juda.  Įsitikinkite, kad jis yra aiškiai matomas iš priekio, nugaros ir šono. Patartina atšvaitą kabinti klubų lygyje - maždaug tokiu aukščiu yra automobilių priekiniai žibintai. Tada jis gerai atspindės šviesą. Turėkite kelis atšvaitus skirtingose ​​vietose, kad vairuotojai iškart pastebėtų jus kelyje.


Atsiliepimai

Vidmantas (Įkraunamas žibintuvėlis Mactronic Dura Light 2.3)

Labai geras. Ištvermingas, praktiškas žibintuvėlis. Tvirtas korpusas, šviečia labai ryškiai ir ilgai. Esu labai dėkingas Juliui už operatyvumą ir kokybiškas paslaugas. Ačiu. Vidmantas, Mažeikiai

Rokas (LED Lenser MH10 žibintuvėlis ant galvos )

Kokybiškas ir patvarus žibintuvėlis, tik reiktų papildomos baterijos, kai ilgiau darbuojuos

Romuald (Žibintuvėlis MANKER E03H CREE XP-L LED)

Atitiko lūkesčius :) gera kokybė, universalumas... Greitas pristatymas. Ačiū ! :)