Kaip pirkti

  • Išsirinkite prekę

 Jūsų patogumui prekės yra suskirstytos pagal kategorijas. Rekomenduojame perskaityti patikusios prekės aprašymą, kuriame pateikta gaminio charakteristika, apžiūrėkite nuotraukas. Nusprendę, kad ši prekė Jums patinka, pasirinkite reikiamą kiekį ir paspauskite mygtuką "Į krepšelį".  Jei turite klausimų apie prekę rašykite el.paštu info@liumenai.lt ir kaip įmanoma greičiau atsakysime į Jūsų klausimus.

  • Prekių krepšelis

Pasiūlymas Jums: Į prekių krepšelį susidėkite visas prekes, kurios Jums patinka. Kai peržiūrėsite visas prekes ir nuspręsite, kad nieko daugiau dominančio nėra užsukite į prekių krepšelį. Čia galėsite dar kartą peržiūrėti išsirinktas prekes, jas palyginti, koreguoti prekių kiekį, išsirinkti labiausiai patinkančias, o likusias tiesiog ištrinti.

Įsitikinę savo pasirinkimu tiesiog paspauskite mygtuką "Atsiskaitymas". 

  • Užsakymo forma

Užsakymo formoje suvedamos informacijos tikslumas svarbus Jūsų užsakymo įvykdymui. Jei esate registruotas narys, prisijungus savo vardu ir slaptažodžiu, užsakymo formos laukeliai su jūsų duomenimis bus užpildyti automatiškai.

Jei norite pirkti neprisiregistravę, tokiu atveju, užsakymo formoje būtina užpildyti visus tekstinius langelius.

Svarbu! Atidžiai patikrinkite adresą,pašto kodą ir telefono numerį kuriuo bus pristatoma siunta.

  • Užsakymo duomenų patvirtinimas

Šiame skyriuje pateikiama apibendrinta užsakymo informacija. Labai svarbu, kad patikrintumėte pristatymo adresą, nes būtent jį mes naudosime siuntos pristatymui. Jei randate kokių nors netikslumų, tai juos patikslinti ar ištaisyti klaidas galite viršuje paspaudę nuorodą „Užsakymas“ arba spustelėję mygtuką „Atgal“. Jeigu duomenys teisingi, tuomet belieka spausti mygtuką „Patvirtinti užsakymą ir spausti Patvirtinti“.

  • Apmokėjimas 
  1. Apmokėjimas per Payserą. Atlikite mokėjimą pagal nurodymus.
  2. Apmokėjimas pavedimu. Gavę Jūsų užsakymą el. paštu patvirtinsime užsakymą ir atsiųsime sąskaitą išankstiniam apmokėjimui. Ją apmokėti galite banko pavedimu per savo el. bankininkystės sistemą ar PAYPOST skyriuose, Perlo terminaluose.  Apmokėjimo informacija bus pateikta sąskaitoje.
  3. Apmokėjimas grynaisiais pinigais arba kortele pristačius kurjeriui arba atsiimant pašte
  4. Apmokėjimas kortele atsiimant prekę LPexpress paštomate
  • Pristatymo informaciją rasite čia