Kaip pirkti

  •  Išsirinkite prekę

 Jūsų patogumui prekės yra suskirstytos pagal kategorijas. Rekomenduojame perskaityti patikusios prekės aprašymą, kuriame pateikta gaminio charakteristika, apžiūrėkite nuotraukas. Nusprendę, kad ši prekė Jums patinka, pasirinkite reikiamą kiekį ir paspauskite mygtuką "Į krepšelį".  Jei turite klausimų apie prekę rašykite el.paštu info@liumenai.lt ir kaip įmanoma greičiau atsakysime į Jūsų klausimus.

  • Prekių krepšelis

Pasiūlymas Jums: Į prekių krepšelį susidėkite visas prekes, kurios Jums patinka. Kai peržiūrėsite visas prekes ir nuspręsite, kad nieko daugiau dominančio nėra užsukite į prekių krepšelį. Čia galėsite dar kartą peržiūrėti išsirinktas prekes, jas palyginti, koreguoti prekių kiekį, išsirinkti labiausiai patinkančias, o likusias tiesiog ištrinti.

Įsitikinę savo pasirinkimu tiesiog paspauskite mygtuką "Atsiskaitymas". 

  •  Užsakymo forma

Užsakymo formoje suvedamos informacijos tikslumas svarbus Jūsų užsakymo įvykdymui. Jei esate registruotas narys, prisijungus savo vardu ir slaptažodžiu, užsakymo formos laukeliai su jūsų duomenimis bus užpildyti automatiškai.

Jei norite pirkti neprisiregistravus, tokiu atveju, užsakymo formoje būtina užpildyti visus tekstinius langelius.

Svarbu! Atidžiai patikrinkite adresą ir pašto kodą, kuriuo bus pristatoma siunta.    

  • Užsakymo duomenų patvirtinimas

Šiame skyriuje pateikiama apibendrinta užsakymo informacija. Labai svarbu, kad patikrintumėte pristatymo adresą, nes būtent jį mes naudosime siuntos pristatymui. Jei randate kokių nors netikslumų, tai juos patikslinti ar ištaisyti klaidas galite viršuje paspaudę nuorodą „Užsakymas“ arba spustelėję mygtuką „Atgal“. Jeigu duomenys teisingi, tuomet belieka spausti mygtuką „Patvirtinti užsakymą ir spausti Patvirtinti“.

  • Apmokėjimas 

Gavę Jūsų užsakymą el. paštu patvirtinsime užsakymą ir atsiųsime sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.

Ją apmokėti galite banko pavedimu per savo el. bankininkystės sistemą ar PAYPOST skyriuose, Perlo terminaluose.  Apmokėjimo informacija bus pateikta sąskaitoje.

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais galimas atsiimant prekes Klaipėdoje arba išperkamuoju paštu, tai yra atsiskaitoma pašte gavus prekę, išperkamasis mokestis 2.90Euro)


Atsiliepimai

Virgis (Ultravioletinis LED UV 1W žibintuvėlis)

Patogus žibintuvėlis, gera kaina.

Vidmantas (Įkraunamas žibintuvėlis Mactronic Dura Light 2.3)

Labai geras. Ištvermingas, praktiškas žibintuvėlis. Tvirtas korpusas, šviečia labai ryškiai ir ilgai. Esu labai dėkingas Juliui už operatyvumą ir kokybiškas paslaugas. Ačiu. Vidmantas, Mažeikiai

Andrius (Galingas žibintuvėlis ant galvos)

patogus ir galingas.dekui