My first Opinel Nr.7 vaikiškas peilis oranžinė rankena

My first Opinel Nr.7 vaikiškas peilis oranžinė rankena

  • Gamintojas:Opinel
  • Prekės kodas: 3123840023637
  • Prieinamumas: 1-3 darbo dienos
  • 12.75€

- ARBA -

Peilis vaikams dažyta raudona skroblo rankena ir nerūdijančio plieno ašmenimis (geležtės ilgis 8 cm).

Vaikiškas peilis „My first Opinel Blue“ Nr.7 su oranžine skroblo rankena ir nerūdijančio plieno ašmenimis puikiai tiks mažiesiems nuotykių ieškotojams, konstruotojams ar gurmanams. Užapvalinta geležtė, kad naudoti būtų saugiau.Parankus pasiimti į kelionę, iškylaujant, medžio drožinėjimui, žygiui pėsčiomis ar kitoms veikloms. Opinel peilių kokybę užtikrina šimtametė gamybos ir šeimos verslo patirtis. Pagaminta Prancūzijoje.

YPATYBĖS:

Geležtė

Opinel  Nr. 7 peilio geležtės ilgis  - 8 cm. Iš „Sandvik“ modifikuoto ir Opinel peiliams pritaikyto 12C27 nerūdijančio plieno pagaminti ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei lengva kasdiene priežiūra. Plienas kietinamas jį termiškai apdorojant martensitinio grūdinimo būdu. Anglies kiekis tokiame pliene - ne mažesnis nei 0,40 %, todėl ašmenys yra labai kokybiški ir atsparūs korozijai.

Rankena 

Rankena pagaminta iš prancūziško skroblo, kurio lygi tekstūra su minimaliomis gyslomis puikiai tinka dažymui. Rankena yra lakuojama, siekiant apsaugoti medį nuo drėgmės ir purvo. Spalva - raudona. 

Virobloc apsauginis žiedas
My first Opinel peilis Nr. 7 kaip ir visi kiti lenktiniai Opinel peiliai pradedant Nr. 6, turi Marcelio Opinelio 1955 m. išrastą apsauginį žiedą „Virobloc“. Iš nerūdijančio plieno išpjaunamą žiedą „Virobloc“ sudaro dvi dalys: nejudrioji ir paslankioji. Geležtė fiksuojama tiek atlenkta (kad būtų saugu peilį naudoti) tiek užlenkta (taip užtikrinamas saugumas peilį transportuojant). 

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Žymos: my first opinel nr.7 vaikiskas peilis oranzine rankena, 3123840023637, opinel, vaikiski peiliukai, peiliai