CAT prožektoriai, žibintuvėliai, žibintai | Caterpillar®

„CAT ®“ prožektoriai ir žibintai yra aukščiausios kokybės apšvietimo produktai, turintys pažangiausias technologijas, kurios atitinka aukščiausius profesinius standartus. Visi žibintai pasižymi naujausiomis LED technologijomis ir pramoninės kokybės medžiagomis.

„Caterpillar“ yra pasaulyje pirmaujanti statybinės ir kasybos įrangos, dyzelinių ir gamtinių dujų variklių, pramoninių dujų turbinų ir dyzelinių-elektrinių lokomotyvų gamintoja. Jau daugiau nei 85 metus „Caterpillar“ daro tvarią pažangą ir skatina teigiamus pokyčius kiekviename žemyne.

CAT - prekės ženklas
Svarbiausios pažangos priemonės - „Cat“ prekės ženklo vaidmuo yra pateikti pagrindinius mechanizmus, kuriais būtų galima pasiekti pažangą. Įranga, paslaugos, technologijos, santykiai - tai įrankiai, kuriuos naudojame klientams judėti į priekį. „Cat“ prekės ženklas yra iškart atpažįstamas ir visada atspindi gaminius, kurie yra tvirti, patvarūs, darbštūs, aukštos kokybės ir kuriuos galima tikėtis, kad jie veiks bet kokioje situacijoje.


Prekių palyginimas (0)


Šviesos šaltinis    2W COB LEDŠviesos srautas    140 lmŠvietimo atstum..

48.00€

Kompaktiškas, patvarus ir kišeninis CAT žibintuvėlis skirtas patikimam naudojimui. Žibintuvėlis turi..

39.00€

Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Atsiliepimai

Jokūbas (Fenix HL60R USB pakraunamas žibintuvėlis, juodas)

Geriausia ką esu išbandęs iš Fenix žibintuvėlių ant galvos. Naudoju naktiniuose žygiuose.

Rokas (LED Lenser MH10 žibintuvėlis ant galvos )

Kokybiškas ir patvarus žibintuvėlis, tik reiktų papildomos baterijos, kai ilgiau darbuojuos

Vidmantas (Įkraunamas žibintuvėlis Mactronic Dura Light 2.3)

Ištvermingas, ergonomiškas ir galingas žibintuvelis, su galimybe įkrauti išorinius USB įrenginius. Užsakiau, kai gausiu ir išbandysiu,parašysiu išsamesnį įvertinimą .