Automatinis akumuliatorių pakrovėjas everActive CBC-5

Automatinis akumuliatorių pakrovėjas everActive CBC-5

 • Gamintojas:everActive
 • Prekės kodas: CBC-5
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 27.97€

- ARBA -

Automatinis akumuliatorių pakrovėjas everActive universalus 7 etapų 6/12V 1,2-120Ah su LCD ekranu

EverActive CBC-5 yra universalus ir pilnai automatinis 7 krovimo etapų visų tipų švino-rūgštinių, gelinių bei AGM 6/12V akumuliatorių kroviklis, kurių talpa yra nuo 1,2Ah iki net 120Ah. Dėka naujų technologijų šis įkroviklis yra mažesnis, žymiai patikimesnis už senosios kartos įkroviklius, taip pat daug efektyvesnis, dėl to krovimo metu sutaupysite energijos sąnaudų.

įkroviklis yra "protingas" - kontroliuojamas mikroprocesoriaus, dėl ko nereiks rūpintis įkrvovimo proceso laiko stebėjimu ar baimintis dėl perkrovos. Baigus įkrovimo procesą kroviklis persijungia į įtampos stebėjimo režimą, kas jį daro 100% patikimą. CBC-4 įkrovimo proceso efektuvumas lygiuojasi su aukščiausio lygio profesionalių kroviklių parametrais ir funkcionalumu, kas ne tik leidžia nesibaiminti dėl netinkamai įkrauto akumuliatoriaus veikimo sutrikimų, o net priešingai - praplečia akumuliatoriaus tarnavimo laiką.

Kroviklyje naudojamos novatoriškos technologijos:

 •     Automatizuota ir patikima įkrovimo kontrolė - pasiekus tam tikrą įtampą, arba automatinis įkrovimo srovės kritimo nustatymas.
 •     Įtampos stebėjimas pasibaigus krovimo procesui - aktyvuojamas itin mažos įkrovimo srovės etapas, leidžiantis išlaikyti akumuliatorių pilnai pakrautą palikus ilgesniam laikui.
 •     Įkroviklis panaikina įkrovimo metu galinti pasireikšti akumuliatorių sulfacijos reiškinį.
 •     Režimas "Žiema". - užtikrinti visišką ir veiksmingą akumuliatoriaus įkrovą, net  esant žemai aplinkos temperatūrai.
 •     Režimas "gaivinimas" - specialus įkrovimo režimas į itin išsikrovusių akumuliatorių atveju įkroviklis naudoja ribotą įkrovimo srovės vieną impulso į saugią įtampą, leidžiančią greičiau įkrauti - įkroviklis automatiškai nusprendžia, kada ir ar reikia naudoti šį režimą.
 •     Įkroviklyje įrengta apsaugos nuo trumpojo jungimo, poliškumo pasikeitimo, perkaitimo.bei perkrovos.


7 įkrovimo etapaiPirmuoju žingsniu nustatomas akumuliatoriaus tipas bei jo įtampa. Nuspaudus mygtuką MODE galima pasirinkti įkrovimo režimą. Įkroviklis įvertina akumuliatoriaus būklę bei galimą "gaivinimo" režimo parinkimą.

Sekantis žingsnis - akumuliatoriaus krovimas 0,8/3,8A srove priklausomai nuo pasirinkto ar įkroviklio numatyto nustatymo.

Krovimo metu kontroliuojama įkrovimo srovė - didėjant įtampai palaipsniui mažinama teikiama elektros srovė.

Baigiamajame krovimo etape įkrovimo srovė lygi 0,8A, kas užtikrina akumuliatoriaus apsaugą nuo dujų išsiplėtimo jo viduje. Pasiekus 14,4/14,7V (12V akumuliatoriams) ar 7,3V (6V akumuliatoriams) įtampą krovimas yra nutraukiamas.

Paskutinis žingsnis - įtampos stebėjimas. Palikus įkrautą akumuliatorių ilgesniam laikui jo įtampa gali nukristi dėl saviiškrovos proceso iki 12,6 V (12V) / 6.3V (6V). Tokiu atveju įkroviklis įjungia minimalią srovę, apsaugančią akumuliatorių nuo tolesnio išsikrovimo.

Visi įkrovimo procesai ir akumuliatoriaus parametrai atvaizduojami LCD ekrane.


Techniniai duomenys:
Energinos šaltinis: 220-240V AC 50Hz / 60Hz
Palaikomi akumuliatoriai 6V / 12V DC, automatinis aptikimas
Tinkami akumuliatorių tipai: VRLA, AGM, VLA, SLA, WET, GEL, švino-rūgštiniai - automatinis aptikimas
Kraunamų akumuliatorių talpos ribos:

 •     12V 1.2-120Ah
 •     6V1.2-14Ah

Efektyvumas: ne mažiau 75-80%
Įkrovimo įtampa:

 •     12V akumuliatoriams: 14.4V / 14.7V
 •     6V akumuliatoriams: 7.3V

Įkrovimo srovė: 0,8 / 3,8 [A]
Darbinė temperatūra nuo -10 iki +40 laipsnių Celsijaus (didesnėje temperatūroje mažėja kroviklio efektyvumas)
Matmenys: 18,3 x 6,8 x 4,7 cm
Matitinimo kabelio ilgis: 1,5 m

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras