Supfire T15 turistinis žibintas - lempa nuo uodų

Supfire T15 turistinis žibintas - lempa nuo uodų

 • Gamintojas:SuperFire
 • Prekės kodas: T15
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 24.75€

- ARBA -

Maža ir patogi „Supfire T15“ kempingo lempa pasiteisins daugeliu atvejų - tiek namuose, tiek lauke. Naudodami 5 šviesos režimus, galite jį pritaikyti pagal savo dabartinius poreikius. UV šviesa pavers šį praktišką prietaisą patikimu sąjungininku kovojant su uodais. Maždaug 300 minučių darbo laikas ir į pagrindą įmontuoti magnetai yra papildomi šios unikalios lempos privalumai.

Jis gali spindėti tiksliai taip, kaip norite

Prietaisas šviečia keliais būdais ir siūlo iki 5 veikimo režimų. Jis puikiai tinka kaip žibintuvėlis, nes priekinė lempa yra iki 320 m. Jis suteikia stiprų, silpną ar stroboskopinį apšvietimą. T15 taip pat skleidžia tolygią šoninę šviesą. Tai savo ruožtu gali būti stipri arba silpna. Visa tai leidžia lengvai pritaikyti šviesą pagal jūsų lūkesčius.

Galinga baterija - lengvai įkraunama

Lempa turi įmontuotą 18650 bateriją, kuri vienu įkrovimu užtikrina iki maždaug 300 minučių veikimą. Kaip įkrauti įrenginį? Tai paprasta - tiesiog prijunkite jį prie maitinimo šaltinio įprastu USB kabeliu. Apie įkrovimo būseną jums praneš šviesos spalva - raudona reiškia, kad lemputė kraunasi, o mėlyna - visiškai įkrauta.

Jūsų slaptas ginklas prieš uodus

Įrenginyje yra UV lempa, skirta efektyviai kovoti su uodais. Šviesa pritraukia vabzdžius, kurie vėliau žūsta, kontaktuodami su elektros tinklu. Kaip matote, „Supfire T15“ yra ne tik šviesa - tai ir jūsų slaptas ginklas kovojant su erzinančiais vabzdžiais! Jūs tikrai įvertinsite jo funkcijas ilgais vasaros vakarais, kai uodai puola padvigubinta jėga.

Nepaprastai patogu naudoti

Tik 281 g svorio šviesa yra ypač kompaktiška ir patogi. Jį galite lengvai naudoti visur, kur jums to reikia. Tai palengvina tokie dizaino elementai kaip specialus kablys, leidžiantis pakabinti jį norimoje vietoje. Be to, lempos pagrindo magnetiniai elementai leidžia tvirtai ją uždėti ant tam tikrų paviršių.

Jį galite naudoti daugelyje situacijų

Daugybė prietaiso privalumų leidžia sėkmingai jį naudoti įvairiose situacijose. Pavyzdžiui, jis pasirodys naudingas kaip šviesos šaltinis kelionėje kempinge, praktiška skaitymo lempa, patogus žibintuvėlis ir veiksminga priemonė nuo vabzdžių vasaros vakarais, praleistais balkone, prie laužo ar prie vandens. Jūs nuspręsite, kaip naudosite T15!

 • Šviesos šaltinis: LED
 • Šviesumas: iki 500lm
 • Galia: 5W
 • Veikimo laikas: 4–8 val
 • Medžiaga: PC + ABS
 • Svoris: 281 g
 • Dydis: 135x72x72mm

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Žymos: supfire t15 turistinis zibintas, t15, supfire, Zibintuveliai, rankiniai zibintuveliai, pakraunami zibintuveliai, prozektoriai, turistiniai zibintai