IR žibintuvėlis X 850 nm

IR žibintuvėlis X 850 nm

  • Prekės kodas: 5904441280272
  • Prieinamumas: Išparduota
  • 65.00€

- ARBA -

IR X 850 nm infraraudonųjų spindulių žibintuvėlis yra lazerinis infraraudonųjų spindulių iliuminatorius, kurio bangos ilgis yra 850 nm, kuris efektyviai palaiko naktinio matymo taikiklio veikimą su likutine šviesa.

Lazerinis diodas, kurio bangos ilgis 850 nm

Apšvietime naudojamas VCSEL (vertikalios ertmės paviršiaus spinduliavimo lazeris) diodas, kurio bangos ilgis yra 850 nm. praktiškai nematomas žmogaus akiai. Toks bangos ilgis reiškia, kad LED apšvietimas gali veiksmingai palaikyti naktinio matymo vaizdą, netrikdydamas veiksmo.

850 nm infraraudonosios spinduliuotės diapazonas yra įspūdingas - apie 900 m, todėl apšvietimas puikiai tiks medžioklei ir stebėjimams iš toli. X-850 nm IR apšvietimas yra suderinamas su GEN1, GEN1 +, GEN2, GEN2 + ir GEN3 skaitmeniniais naktinio matymo įrenginiais, taip pat su tam tikrais analoginių įrenginių modeliais. Žibintuvėlis taip pat suderinamas su bet kokiu įrenginiu, kuris veikia infraraudonųjų spindulių režimu, pvz. skaitmeniniai fotoaparatai.

Taikomam VCSEL diodui būdinga maža skleidžiamų bangų priklausomybė nuo temperatūros ir geras srovės-optinis efektyvumas. Svarbi IRC diodo savybė – maža skleidžiamų bangų priklausomybė nuo temperatūros. Skirtingai nuo įprastų emiterių, VCSEL diodui maitinti pakanka 5 W, todėl apšvietimas per daug neįkaista naudojimo metu.

Priartinimo reguliavimas

Žibintuvėlyje naudojamas išgaubtas objektyvas ir kintamas židinio nuotolis (priartinimas), kuris leidžia sklandžiai keisti infraraudonųjų spindulių pluošto plotį. Priklausomai nuo situacijos, šviesą galime tiksliai koncentruoti 900 m atstumu arba panaudoti išsklaidytą spindulį ir apšviesti objektus iki 100 m atstumu. Siją galima reguliuoti ištiesiant galvą.

Atspari atatrankai konstrukcija

Žibintuvėlio korpusas ir galvutė pagaminti iš aviacinio aliuminio lydinio, kuris pasižymi mažu svoriu, dideliu atsparumu mechaniniams pažeidimams ir oro sąlygoms. Žibintuvėlis yra kompaktiškas ir sveria tik 90 g (su baterija), todėl pritvirtintas prie ginklo jo svoris pastebimai nepadidėja ir gali būti patogiai nešiojamas prie diržo. Iliuminatorius yra atsparus vandeniui IPX-4, o tai reiškia, kad įrenginys yra atsparus purslams, lietui ir laikinam panardinimui į vandenį. Iliuminatorius atsparus ginklo atatrankai (išbandyta 9,3 × 62 ir .300 Winchester Magnum), kritimams ir oro sąlygoms, todėl jį galima saugiai naudoti medžioklės metu nepriklausomai nuo oro ir sezono. Emiterio jungiklis yra korpuso gale.

Dvigubas maitinimo šaltinis

Standartiškai šviestuvas maitinamas 18650 baterijomis (nepridedama) arba 2 CR123 baterijomis, kurios dėl atsparumo žemai temperatūrai rekomenduojamos naudoti žiemą.

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Žymos: ir zibintuvelis x 850 nm, 5904441280272