Fenix WT25R žibintuvėlis

Fenix WT25R žibintuvėlis

  • Gamintojas:Fenix
  • Prekės kodas: WT25R
  • Prieinamumas: 1-3 darbo dienos
  • 79.90€

- ARBA -

"Fenix WT25R" yra pasukamas darbo žibintas su įkraunamu akumuliatoriumi, galintis veikti keturiais ryškumo lygiais ir dviem blykstės režimais, o didžiausia "Cree XP-L HI" šviesos diodo galia yra 1000 liumenų.
Šviesos žibintuvėlį galima naudoti prisegtą prie kišenės ir nukreipti šviesą į priekį, nenusiimant jo nuo savęs, arba, naudojant stiprų magnetinį galą, jį galima pritvirtinti prie magnetinio paviršiaus ir naudoti laisvomis rankomis, o galvutę pasukti į patogiausią padėtį užduočiai atlikti. Be reguliuojamos galvutės, kurią galima perkelti iš vertikalios padėties į horizontalią 105° kampu, WT25R turi dar vieną parodomąją funkciją - USB magnetinio įkrovimo galimybę.
WT25R maitina pridedamas 3400 mAh 18650 ličio jonų akumuliatorius, kuris įkraunamas žibintuvėlio viduje. Prijunkite pridedamą kabelį prie USB-A maitinimo šaltinio, tada prijunkite magnetinio įkrovimo galą prie magnetinio įkrovimo prievado, esančio žibintuvėlio šone. Kabelio viršuje esantis įkrovimo indikatorius nusidažys raudonai, rodydamas vykstantį įkrovimą, ir užsidegs žaliai, kai įkrovimas bus baigtas maždaug po 4 valandų 30 minučių, kai įkraunamas 3400 mAh akumuliatorius.

Žibintuvėlio šone yra vienas mygtukas, kuriuo valdomos visos funkcijos. Paspauskite ir palaikykite mygtuką 0,5 sekundės, kad įjungtumėte / išjungtumėte žibintuvėlį, o įjungtas žibintuvėlis bus įjungtas bendruoju režimu pagal paskutinį naudotą ryškumo nustatymą arba stroboskopo režimu, jei nustatytas blykstės režimas. Kiekvieną kartą paspaudus bendrąjį režimą, bus perjungiamas žemas, vidutinis, aukštas ir turbo lygis, o paspaudus blykstės režimą, bus perjungiamas stroboskopinis ir SOS režimas. Norėdami perjungti bendrąjį režimą ir blykstės režimą, palaikykite mygtuką 1,2 sekundės, kol šviesa įjungta.
Kad būtų išvengta atsitiktinio įjungimo keliaujant, WT25R turi užrakinimo režimą, kurį galima įjungti dviem greitais mygtuko paspaudimais, kai žibintas išjungtas, ir vėl atrakinti tokiu pat būdu. Du mažo išėjimo signalo mirksėjimai parodys, kad lemputė užrakinta ir (arba) atblokuota.
Mygtuko viduje yra keturi LED indikatoriai, kurie šviečia ir rodo baterijos būklę, kai mygtukas paspaudžiamas, kai šviesa išjungta. Keturi šviesos diodai reiškia 80-100 % energijos, trys šviesos diodai - 60-80 % energijos, du šviesos diodai - 40-60 % energijos, vienas šviesos diodas - 20-40 % energijos, o vienas mirksintis šviesos diodas - mažiau nei 20 % energijos, todėl šiuo metu akumuliatorių reikia kuo greičiau įkrauti.

Išmanioji apsauga nuo perkaitimo automatiškai šiek tiek sumažins ryškumą, jei vidinė temperatūra pasiekia 60 °C ar daugiau turbo arba dideliu režimu, o žibintuvėliui atvėsus, naudotojas vėl galės pasirinkti didesnį galingumą.

Didelis kišeninis spaustukas leidžia lengvai pritvirtinti prie drabužių ar kuprinės, kad būtų galima tvirtai nešiotis, o dirželis taip pat suteikia papildomo saugumo, kai žibintuvėlis nešiojamas rankoje.

  • 105° kampu reguliuojama galvutė
  • Bendroji ir blykstės išvestis
  • LED baterijos ir įkrovimo indikatoriai
  • Magnetinė uodega, kad būtų galima naudoti laisvomis rankomis
  • Užrakinimo funkcija apsaugo nuo atsitiktinio įjungimo
Veikimo režimai

Turbo: 1000 liumenų; veikimo trukmė 3 val. 40 min.; 220 m spindulio nuotolis*
Didelis: 400 liumenų; 4 val. 50 min. veikimo trukmė; 145 m spindulio nuotolis
Vidutinis: 150 liumenų; 11 valandų veikimo laikas; 85 m spindulio nuotolis
Mažas: 50 liumenų; 29 valandų veikimo laikas; 50 m spindulio nuotolis
Stroboskopas: 1000 liumenų
SOS: 50 liumenų

Testuota laboratorinėmis sąlygomis pagal ANSI/PLATO FL1 standartą, naudojant 1 x Fenix 3400 mAh 18650 ličio jonų akumuliatorių, esant 21±3 °C temperatūrai ir 50-80 % drėgmei. Rezultatai gali skirtis priklausomai nuo žibintuvėlio, akumuliatoriaus ir aplinkos.

Tipas: Įkraunamas LED darbo žibintas
Veikimo režimai: Žemas / vidutinis / aukštas / turbo / stroboskopas / SOS
Šviesos srautas: iki 1000 liumenų
Lempos tipas: Cree XP-L HI LED
Spindulio diapazonas: Iki 220 m
Reikalingi akumuliatoriai: Ličio jonų 18650 baterija x 1 (pridedama)
Matmenys: 135,3 x 29,4 x 24,1 (mm)
Svoris: 137 g (įskaitant akumuliatorių)
Korpuso spalva: juoda
Korpuso medžiaga: Polikarbonato korpusas ir orlaivio aliuminio galvutė
Jungiklio tipas: Mygtukas
Atsparumas smūgiams: 1 m
Apsauga: Atsparumas dulkėms ir vandeniui pagal IP66 standartą (galinga vandens srovė)
Pakuotė ir turinys
Tiekiama pakuotėje, kurią sudaro:
Fenix WT25R LED žibintuvėlis x 1
Fenix ARB-L18-3400 ličio polimero baterija x 1
USB magnetinis įkrovimo laidas x 1
Atsarginis sandarinimo žiedas x 1
Virvutė x 1
Vadovas x 1

Pastaba: *Turbo režimas matuojamas pagal bendrą veikimo laiką, įskaitant bet kokį sumažintą išėjimo lygį dėl temperatūros reguliavimo konstrukcijos.
Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Žymos: fenix wt25r zibintuvelis, wt25r, fenix, Zibintuveliai, rankiniai zibintuveliai, dirbtuviu zibintai, darbo lempos, darbiniai prozektoriai