EverActive FL-2000R Buddy įkraunamas LED rankinis žibintuvėlis

EverActive FL-2000R Buddy įkraunamas LED rankinis žibintuvėlis

 • Gamintojas:everActive
 • Prekės kodas: 5903205773852
 • Prieinamumas: 1-3 darbo dienos
 • 34.77€

- ARBA -

FL-2000R yra patogus ir galingas "everActive" prekės ženklo rankinis žibintuvėlis. Didžiausias 2000 liumenų šviesos srautas leidžia puikiai apšviesti aplinką net visiškoje tamsoje.

EverActive FL-2000R žibintuvėlį itin patogu naudoti - patogus, pagamintas iš patvaraus aliuminio, pasižyminčio padidintu patvarumu.

Žibintuvėlis turi modernų šviesos diodą, kurio galia siekia 20 W, todėl jis yra itin galingas savo dydžiui.

Dėl aukštos kokybės komponentų žibintuvėlis atrodo išbaigtas, jis tiks tiek namuose, tiek stovyklaujant ar vakarinio pasivaikščiojimo miške metu.

Prietaiso korpusas pagamintas iš itin patvaraus aliuminio, IPX6 apsauga.

Prietaisą maitina 2200 mAh ličio jonų akumuliatorius!Akumuliatorius išimamas, jis įkraunamas naudojant žibintuvėlyje integruotą USB-C jungtį, įkrovimo trukmė - apie 3,5 valandos.

Rinkinį sudaro: žibintuvėlis, akumuliatorius, lankelis, spaustukas ir instrukcija. Visa tai estetiškai supakuota į elegantišką dovanų dėžutę, puikiai tinka dovanoti mylimam žmogui.

Visapusiškas universalumas

Dėl kompaktiško dydžio žibintuvėlis FL-2000R lengvai tilps į rankinę, kelioninę kuprinę ar lagaminą. Dėl galingo šviesos diodo žibintuvėlis be didesnių problemų veiks visiškoje tamsoje, užtikrindamas ilgą ir nepertraukiamą veikimą. 

Rafinuotos detalės

FL-2000R būdingos savybės - dėmesys detalėms, aukštos kokybės komponentai leis žibintuvėliu džiaugtis daugelį metų. Prietaise įrengtas diodas, rodantis esamą akumuliatoriaus įkrovos lygį - dėl šio sprendimo galime būti tikri, kad dirbdami nenusivilsite.

Visada būkite pasirengę veikti

Po jungikliu esantis akumuliatoriaus lygio indikatorius leidžia kontroliuoti esamą sumontuoto elemento "būklę". Panašias technologijas galima rasti pažangiuose pirmaujančių gamintojų žibintuvėliuose.

Po jungikliu esantis indikatorius taip pat informuos mus apie įkrovimo proceso eigą.

Pirmiausia saugumas

Siekiant užtikrinti naudotojų saugumą, FL-2000R įrengtas labai naudingas stroboskopo režimas. Jis veiks ir tada, kai norėsite išsikviesti pagalbą, ir tada, kai ginsitės nuo užpuoliko.

Padidinkite apsukas

Reikia daugiau šviesos? Palaikykite jungiklį - žibintuvėlis įjungs didinimo režimą ir dar 20 sekundžių generuos labai stiprų šviesos srautą ( 2000 lm) (praėjus šiam laikui žibintuvėlis automatiškai grįš į anksčiau naudotą darbo režimą).

 • Naujoviškas LED žibintuvėlis,
 • šviesos srautas iki 2000 liumenų (stiprinimo režimas), 
 • kompaktiškas dydis,
 • pagamintas iš aliuminio, apsaugos klasė (IPX6),
 • 5 veikimo režimai,
 • maitinimo šaltinis: ličio jonų akumuliatorius 3,7 V 18650 2200 mAh,
 • akumuliatoriaus įkrovos indikatorius,
 • įkrovimas per USB-C jungtį.

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Žymos: everactive fl-2000r buddy ikraunamas led rankinis zibintuvelis, 5903205773852, everactive, Zibintuveliai, rankiniai zibintuveliai