Armytek Viking Pro žibintuvėlis 2200lm Šaltai balta F07701C

Armytek Viking Pro žibintuvėlis 2200lm Šaltai balta F07701C

 • Gamintojas:Armytek
 • Prekės kodas: 6957713003290
 • Prieinamumas: 1-3 darbo dienos
 • 115.00€

- ARBA -

"Viking Pro" yra naujos kartos taktinis žibintuvėlis su švelnia plačia šviesa, skirtas medžioklei atvirose vietovėse ir specializuotoms užduotims atlikti. Žibintuvėlį galima naudoti iškart po išpakavimo: dabar komplekte yra didelės talpos akumuliatorius ir greitas magnetinis įkroviklis.

Dėl didelės centrinės dėmės ir plataus šoninio išskleidimo "Viking Pro" puikiai tinka naudoti trumpuoju ir vidutiniu atstumu, maksimalus atstumas - 288 metrai. Platus šviesos pluoštas leidžia patogiai apšviesti objektus artimu 50-70 metrų atstumu, o ryškumas siekia įspūdingą 2200 liumenų. Norint įkrauti maitinimo šaltinį, nereikia įsigyti papildomo įrenginio. Akumuliatorius įkraunamas žibintuvėlio viduje iš bet kokio maitinimo šaltinio su USB išvestimi.

Dėl silikoninės rankenos ir galinio taktinio mygtuko "Viking Pro" lengva valdyti viena ranka. Modelis suderinamas su originaliais spalvų filtrais ir nuotoliniais jungikliais, taip pat su bet kokiais universaliais ginklų laikikliais, skirtais taktiniam naudojimui.

GERAI APGALVOTAS PRIEDŲ RINKINYS

Traumų nesukelianti ergonomiška silikoninė rankena, skirta patogiam taktiniam laikymui

Dėklas Tvirtas nailoninis dėklas su keliomis tvirtinimo galimybėmis: ant bet kokio pločio diržo, ant "Molle" laikiklio, ant įrangos dėl patvaraus plieninio žiedo

Sagtis Plieninis spaustukas su dilimui atsparia juoda titano danga, skirtas tvirtinti prie drabužių, įrangos ar diržo

Dirželis Reguliuojamo dydžio riešo dirželis iš tvirto parakordo ir plieninio karabino, skirtas greitai nuimti ir pritvirtinti prie žibintuvėlio

NAUJOS "VIKING PRO" FUNKCIJOS

Didžiausias ryškumas: specialus tiksliai apskaičiuotas reflektorius galingam plačiam šviesos diodui ir grūdintas stiklas su antirefleksine danga sukuria didelį centrinį tašką ir platų šoninį išsklaidymą su 2200 liumenų ryškumu. Išspindžio skersmuo yra 20 metrų 100 metrų atstumu.

 • Naujoviška elektronika ir programinė įranga: optimizuotas veikimo laikas ir padidintas ryškumas.
 • Naujas taktinis mygtukas: begarsis elektroninis mygtukas neleidžia atskleisti buvimo vietos medžioklėje arba per specialiąsias operacijas.
 • Greitas magnetinis įkroviklis: komplekte esantis 18650 Li-Ion 3500 mAh akumuliatorius įkraunamas per 3 val. 40 min.
 • Patobulintos spyruoklės: naujos spyruoklės, užtikrinančios geresnę akumuliatoriaus ir tvarkyklės apsaugą bei didesnį veikimo efektyvumą.
 • Didesnis patikimumas: specialus tvarkyklės išdėstymas ir tvirtinimas žibintuvėlio korpuse.
 • Stilingas korpusas: matinis anodavimas, lakoniškas stilius, naujas firminis ženklas.
 • Išplėstas komplektas: pridedamas didelės talpos 3500 mAh akumuliatorius ir greitas magnetinis USB įkroviklis. Žibintuvėlis paruoštas naudoti iš karto po išėmimo iš dėžutės.
 • Suderinamumas su magnetiniu nuotoliniu jungikliu: pasirenkamas magnetinis nuotolinis jungiklis momentiniam įjungimui (tik paspaudus mygtuką) ir nuolatinei šviesai. Lengvas prijungimas vienu judesiu, nereikia atsukti galinio dangtelio.
 • Tvirta ir vandeniui atspari magnetinė jungtis.
 • Į komplektą įeina 18650 ličio jonų akumuliatorius (3500 mAh).

Kad žibintuvėlis veiktų stabiliai, rekomenduojame naudoti firminius 18650 Li-Ion akumuliatorius be PCB (neapsaugotus) arba akumuliatorius su PCB, kurie garantuoja 10 A iškrovos srovę.


Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Žymos: armytek viking pro zibintuvelis 2200lm Saltai balta f07701c, 6957713003290, armytek, Zibintuveliai, rankiniai zibintuveliai, kiseniniai zibintuveliai ir prozektoriai