Supfire HL07 žibintuvėlis

Supfire HL07 žibintuvėlis

 • Gamintojas:SuperFire
 • Prekės kodas: HL07
 • Prieinamumas: 1-3 darbo dienos
 • 10.99€

- ARBA -

Funkcionalus Supfire HL07 galvos žibintvėlis aprūpintas galinga 1200 mAh baterija, užtikrinančia iki 4,5 valandos veikimo laiką. Su ryškumu iki 320 liumenų, 5 šviesos režimais ir IP67 atsparumu vandeniui, jis puikiai tinka daugeliui veiklų. Turėdamas lanksčią galvos juostą ir judesio jutiklį, prietaisas taip pat yra ypač patogus naudoti. Pritaikykite jį pagal savo poreikius ir mėgaukitės optimaliu apšvietimu, nepriklausomai nuo situacijos.

Tai jums tarnaus ilgą laiką

Siekdamas užtikrinti žibintuvėlio patikimumą, gamintojas jį aprūpino galinga iki 1200mAh talpos baterija. Jį įkrauti įprastu USB kabeliu užtrunka tik 4 valandas. Po šio laiko prietaisas gali puikiai tarnauti iki 4,5 valandos! Tai yra pakankamai ilgas laikas, kad tamsoje būtų puikus šviesos šaltinis ir saugumas.

Puikiai apšviečia bet kokią erdvę

Žibintuvėlis idealiai tinka daugeliui vietovių. Jis gali skleisti sutelktą ar išsklaidytą šviesą, todėl efektyviai apšviečia tolimą ir arti jūsų esančią zoną. Toks sudėtingas įrenginio veikimas priverčia jį sėkmingai naudoti beveik bet kokioje situacijoje - tai bus jūsų patikimas šviesos šaltinis bet kurioje erdvėje! Didžiausias jo nuotolis yra iki 90 m.

Pasirinkite iš 5 darbo režimų

Dėl 5 darbo režimų galite lengvai pritaikyti lempą pagal situaciją ir savo poreikius. Galite jį apšviesti stipriai arba silpnai prožektoriaus režimu (iki 5W) arba prožektoriaus režimu (iki 3W). Jūs taip pat turite galimybę jį nustatyti, kad galėtumėte apšviesti tiek prožektorių, tiek prožektorių režimais. Visa tai daro HL07 labai tinkamą naudoti namuose, lauke ar dirbtuvėse.

Paprasta naudoti

Integruotą judesio jutiklį lengva naudoti. Norėdami įjungti žibintuvėlį, tiesiog mojuokite ranka priešais jį iki 10 cm atstumu. Be to, naudodamiesi specialiu mygtuku galite greitai ir lengvai perjungti skirtingus šviesos režimus. Taip pat galite jį naudoti norėdami išjungti HL07.

Pritaikykite jį prie situacijos

„Supfire“ taip pat suteikia galimybę reguliuoti prietaiso kampą nuo 0-45 °. Tokiu būdu galite lengvai jį pritaikyti pagal savo poreikius ir pageidavimus. Nustatykite ją taip, kad kiekvienoje situacijoje būtų kuo geresnė šviesa. Nebereikia apsiriboti tik vienu fiksuotu kampu!

Nebijok lietaus

Žibintuvėlis taip pat turi IP67 atsparumo vandeniui reitingą. Tai reiškia, kad purslai ir lietus jam nepakenks. Dėl to galite nesijaudindami naudoti jo galimybes beveik bet kokiomis sąlygomis. Su „Supfire“ galite būti tikri, kad bet kurioje situacijoje jums netrūks šviesos!

Suteikia nepaprastą komfortą

„Supfire HL07“ taip pat itin patogu naudoti. Jis sveria tik 85 g ir yra su lanksčia, odai tinkama galvos juosta. Taigi galite jį dėvėti ilgą laiką be pavojaus ar galvos skausmo pavojaus. Tai atpalaiduoja jūsų rankas ir leidžia efektyviai atlikti savo veiklą net sutemus, netrūkstant šviesos!

Naudokite jį kur ir kaip norite


HL07 ypatingas tuo, kad jis gali būti naudojamas įvairiems tikslams. Jį galite naudoti žygiams pėsčiomis ar bėgimui sutemus. Taip pat galite pasiimti stovyklavimą ar žvejybą. Jei jūsų automobilis sugedo naktinės kelionės metu, jį suremontuoti padės tinkama lemputė. Žibintuvėlį taip pat lengva naudoti su specialiu kabliu, kuris leidžia pakabinti norimoje vietoje ir paversti praktiška šviesa.

Specifikacija

 • Šviesos šaltinis LED
 • Vardinė galia 5W (Spot) / 3W (flood)
 • Apšvitinimo atstumas iki 90m
 • Neperšlampamas IP67
 • Medžiaga TPR + PC + ABS
 • Svoris 85 g
 • Veikimo laikas iki 4,5 val
 • Dydis 58x45x38mm
 • Talpa 1200mAh

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Žymos: supfire hl07 zibintuvelis, hl07, supfire, prozektoriai ant galvos, Zibintuveliai, prozektoriai zvejybai, Zibintuveliai begimui