Petzl Nao+ E36AHR 2B žibintuvėlis ant galvos

Petzl Nao+ E36AHR 2B žibintuvėlis ant galvos

 • Gamintojas:Petzl
 • Prekės kodas: E36AHR 2B
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 165.00€

- ARBA -

Galingas ir dabar turintis net 750 liumenų, "išmanusis" PETZL žibintuvėlis ant galvos pats reguliuojamu šviesos stiprumu. Jūs galite užprogramuoti žibintuvėlį pagal savo poreikius. Įkraunamas akumuliatorius. Žibintuvėlis pagal reflektoriaus gaunamą šviesos kiekį reguliuoja skleidžiamą šviesą. Stiprumas prisitaiko prie esamų sąlygų - aplinkos apšvietimo bei kaip toli žiūrima (į žemėlapį, kelią, tolį, ar kur kitur). Veikdamas visiškai automatiniu režimu, šviečia iki 15 valandų. Išsikrovus akumuliatoriui, įsijungia taupymo režimas ir šviečia 2 h 15 liumenų intensyvumu. Baterijos dėkle yra raudona šviesa, kuri veikia 3 režimais. Šį modelį galima programuoti ir valdyti ne tik prijungus prie kompiuteriu, bet ir per telefoną, pasinaudojus Petzl sukurta programėle. Ja lengvai galėsite reguliuoti šviesos intensyvumą, išjungti raudoną šviesą ar įgalinti "ciklopą" siųsti žinutę, pasitelkiant morzės kodą.

Kviečiame peržiūrėti Nao žibintuvėlio gamintojo vaizdo pristatymą. (anglų k.).Visi žibintuvėlio veikimo režimai yra PROGRAMUOJAMI dėka "MyPetzl Light" programinės įrangos - nemokamai atsisiųsti programėlę su "Android" arba "iOS" sistemomis. Programinę įrangą galima nemokamai atsisiųsti iš "Google Play" arba "Apple App Store".


Mobilioji programa MyPetzl Light Bluetooth Smart leidžia jums reguliuoti REACTIK + ir NAO + žibintų šviesos parametrus tiesiai iš jūsų išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio: prieigos prie likusio apšvietimo laiko, vieno iš iš anksto nustatytų profilių įjungimo, ryškumo reguliavimo ir apšvietimo laiko. Mažiausias akumuliatoriaus suvartojimo dėka "Bluetooth Smart".

Žibintuvo būklės informacija realiuoju laiku yra prieinama iš išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio :
- akumuliatoriaus lygis
- likęs apšvietimo laikas,
- šiuo metu aktyvus žibintuvėlio profilis.

Penki iš anksto apibrėžti profiliai, kurie leidžia jums pritaikyti pasirinktas veiklas:
universalus, važiavimas, alpinizmas, kelionė, kelionė.

Savo profiliai:
- sugebėjimas sukurti profilius, kurie geriausiai tinka jūsų poreikiams.

LIVE režimas:
- žibintuvėlis valdomas iš mobilios programos, naudojant "Bluetooth Smart",
- ryškumo ir apšvietimo laiko reguliavimas realiuoju laiku,
- akumuliatoriaus lygio rodymas.

Gelbėjimo šviesos signalas
- jei reikia, galite rašyti trumpą pranešimą išmaniojo telefono ekrane ir aš išsiųsiu žibintuvėlį su abėcėlė "Morsa"
- naudinga nesant tinklo ar kitokios komunikacijos.


Petzl Nao" žibintuvėlis naudoja aukštos kokybės ličio jonų bateriją, kuri gerai veikia ir esant žemai temperatūrai , gamintojas deklaruoja vartotojo vadove, kad žibintuvėlį galima naudoti net -30 ° C temperatūroje! Papildomas pranašumas yra trijų pakopų LED akumuliatoriaus įkrovos būklės indikatorius, esantis korpuse. Baterijos įkrovimas buvo supaprastintas naudojant USB kištuką - viskas, ko jums reikia, yra kompiuteris arba bet kuris įkroviklis, turintis USB lizdą, kad įkrauti žibintuvėlį. Jei reikia, bateriją galima pakeisti dviem R03 / AAA baterijomis. Komplekte gamintojas pateikia USB plėtinį patogesniam įkrovimo žibintuvui.

Dėl aukštos kokybės medžiagų naudojimo žibintuvėlis, nepaisant jo dydžio, yra labai lengvas - 185 g su baterija. Petzl vietoj elastinės juostelės ant galvos naudojo naują sprendimą: Zephyr. Naujoji galvos juosta nesudaro galvos ir yra daug lengviau reguliuojama nei klasikinis sprendimas. Žibintuvėlio jungiklį lengva rasti tamsoje ir labai lengva naudotis. Perjungimas tarp prisitaikančio ir fiksuoto režimo atliekamas laikant jungiklį maždaug 2 sekundes. Perjungimas taip pat gali būti užrakintas transportavimo metu.


 •     Svoris: 185 g
 •     Technologija: reaktyvus apšvietimas arba pastovus apšvietimas
 •     Sijos stilius: potvynis, sumaišytas arba sufokusuotas
 •     Energija: 3100 mAh ličio jonų įkraunama baterija (komplekte)
 •     Įkrovimo laikas: nuo 6 iki 8 val
 •     Akumuliatoriaus suderinamumas: LR03 2 vnt.
 •     Vandeniui nelaidumas: IP X4 (atsparus vandeniui)
 •     Sertifikavimas (-ai): CE


Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras